Wc Kabin, 2 türde üretimlerini yapıyoruz. Yalıtımlı ve yalıtımsız olarak Yalıtımlı ürünlerimiz 4 cm poliüretan kalınlığıyla üretilirken yalıtımsız olan eko wc kabinler de ise plastik panel ile üretilir. Bu ürün yaz ayları gibi kısa sürede kullana bilecek müşterilerimiz için oldukça avantaj sağlayabikecektir.

Tabiki de uzun vadede kullacaksanız yalıtımlı ürünlerimizi almanızı tavsiye ederiz. Wc kabini hem duş,hem tuvalet şekli üretimlerini yaptığımız gibi ayrı ayrı üretimleride yapılabilir yani sade wc,duş gibi. Veya bunları ayrı ayrı panellerde 150×270 wc kabinleri gibide üretebiliyoruz. Bütün üretmekte olduğumuz kabinleride kapsayarak kabini istediğiniz renklerde de boyayabiliyoruz.(Standart rengi:Kırık beyazdır.)

Normal eko wc kabinleri az öncede bahsettiğimiz gibi yalıtıımsız ve daha az maaliyet oranına sahiptir.

İyi bir wc kabinleri hem iyi bir şekilde yalıtıma sahip olmalı, hemde elektrik,telefon,raf,cam,kapı gibi ekipmanlarınında kaliteli modern markaların üretmiş olduğu ürünlerden meydana gelmelidir. Bir başka konuda standart wc, kabin çizimlerimizi müşterilerilerimizin, plan ve projedeki çizime karşı farklı istekleride olabilir. Örneğin cam taktırtmak, lavabonun yeri gibi. Bazense su tesisatıda olabilir. Bizim bu konudaki sizlere neden bahsettiğimizin nedeni sonradan yerinizle ilgili değişmeler olmadan önce madur duruma düşmemeniz içindir.(2 yıl garanti kapsamı altındadır.İşçilik hatalarına karşı.Bu konuda sıkıntı olmaz. Ancak önceden imzalan şekilinin tesisatın değişmesi 3,4 gün nakliye edilmeside dahil zaman alacaktır. Ekstra sizlere değişme parası gibi maaliyet ortaya çıkacaktır.)

150x270 Wc kabin kahverenkli bir tarafı duş diğer tarafı wc 150x150 Wc kabin
eko wc kabin resimi 150x390 Wc kabin