Beymod Yapı kaliteli işçiliğiyle üretilmiş olan ve sektörde uzun yıllara dayanan deneyim, tecrübesiyle üretiş olduğu  prefabrik konut almak için veya prefabrik evler hakkında soru ve düşüncelerinizi

0262 751 41 41 Şirket telefonumuzu arayarak müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Prefabrik evler ve fiyatları konusunda firmamız bir çok modeliyle, oldukça geniş ürün yelpazesiyle tanıtımını ve satışını yapmaktadır.
Her amaca uygun her türlü şartlarda rahatlıkla kullanılabilecek Evler,Ofisler,Konutlar örneğimizi arttırmamız mümkün imalat etmekteyiz. Üstelik bu ürünler uygun koşullarda (ekonomik) ve kullanım amacına göre bir çok model çeşitliliğiyle prefabrik ev fiyatları siz müşterilerimizi bekliyor.

prefabrik ev fiyatları prefabrik ev fiyatları-1

Prefabrik evler, Prefabrik konutlar, Prefabrik Şantiye Binaları vedaha bir çok modeldeki prefabrike yapılar içinde bulunduğumuz çağda yaşamın her alanına yayılmıştır. Her sektörde oluğu gibi yaşam alanı ve teknoloji  geliştikçe önceden üretilmiş olan ürünler artık günümüz şartlarına elverişsiz hale gelmiştir, Gelişen yeni teknolojiler  Prefabrik konutların da değişmesine neden olmuş; Prefabrik Ev ve Konutların daha kaliteli, ekonomik,konforlu yaşam alanlarına döndürmüştür.

prefabrik ev fiyatları 2 prefabrik ev fiyatları-3

Ayrıca tek katlı prefabrik evler, çift katlı veya iki katlı prefabrik evler, konteynerler, modüler kabinler hakkında bilği almak içinde ilğili sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

PREFABRİKE EV FİYATLARINDA

49 m² Tek Katlı Prefabri Ev Fiyatları
77 m² Tek Katlı Prefabri Ev Fiyatları
96 m² Tek Katlı Prefabri Ev Fiyatları
100 m² İki Katlı Prefabri Ev Fiyatları
131 m² İki Katlı Prefabri Ev Fiyatları
156 m² İki Katlı Prefabri Ev Fiyatları  Net bir fiyat veya bilgi veremiyoruz. Çünkü piyasadaki malzemeler bazen anlık olarak değiştikleri için net bir fiyat vermemiz mümkün olmamaktadır.(Müşteri temsilcimizden o anki prefabrike konut ve prefabrike evlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.)

 

prefabrik evler prefabrik evler-1
prefabrik evler-2

 

Prefabrik Evler Ve Prefabrike Konutlar Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Prefabrik evlerin , Konutların aslında müşterilerimiz açısından en önemli özellikleri bildiğimiz evlerden daha ucuza gelmeleridir.Ülkemizde  1999 Agustos  depreminden sonra insanlar artık yıkılan binalarına karşı daha sağlam yapılar aramaya başladı ve prefabrik evler konut piyasasındaki rekabetin  hızlanmasıyla fiyatlar daha ucuza indi ve daha sağlam yapılar ortaya çıktı.

prefabrik konut prefabrik konut-1
prefabrik konut-2

 
Prefabrik Evler diğer Evlere karşı bir diğer özelliği ise hızlı kurulabilmeleri, çelikten yani daha dayanıklı olması,ekonomik olmalarıdır. Prefabrik yapılar kurulacağı bölgenin iklim ve deprem gibi çevre faktörlerine göre değişiklik göserebilmektedir. Diğer betonarme yapılarda uygulanan dekorasyon tekniklerinin tamamı prefabrike yapılarda da kullanılmaktadır.
Prefabrik evlerin kontuların şantiyelerin ofislerin kullanım ömürleri 30 ila 50 yıl arasında değişmektedir.
Prefabrik evler konutlar kullanılacak malzemelerinin önceden fabrikada ortmında üretilmiş olan çelik konstrüksiyonlu yapılardan oluşmaktadır. Elektrik tesisatı, su tesisatları ve atık su tesisatını oluşturulduktan sonra bu çelikten oluşan yapının yüksek ses ve yüksek ısı yalıtımına sahip, uzun ömürlü kaliteli dış cephe malzemeler ile etrafı kaplanarak oluşturulması sağlanır.