1.Beymod kabini oluşturan duvar ve tavanını meydana getiren panellere (CTP Cam,Elyaf takviyeli,Polyester) 2 cidarlı malzemenin arasına poliüretan enjekte edilerek ses ve ısı yalıtımı sağlanmış olunur.

2.Panellerin yalıtımı sağlandıktan sonra, Beymod kabin panellerinin etrafına toz,nem ve diğer hava şartlarına karşı slikon çekilir ve böylece estetik görünmeside sağlanır.

3.Beymod kabin, CTP malzemeden yapıldığı için kolayca yıkanabilir ve bu sayede temizliği sağlanabilir. Güneş ışınlarından etkilenmez, yıkanabilir,paslanmaz,herhangi bir çürüme meydana gelmez.

4.Beymod Kabinlerinin iç ve dış yüzeyleri 60 derece güneş ışınlarına ve -50 derece soğuğa dayanabilir. Müşteri isteklerine bağlı olaraktan da değişik renklerde de kabininiz boyanabilmektedir.

5.Beymod Kabini oluşturan camlar alüminyum çerçeve beyaz elektrostatik boya ile boyanmıştır. Bu profillerin içerisinde 4 mm temperlenmiş oto camı vardır. Cam herhangi bir darbe alıp kırıldığında insana zarar vermeyecek özellikte yapılmıştır.

6.Beymod kabinlerimizin hareketli ve sabit olmak üzere pencere olmak üzere üretilir. Ölçüleri ise kabinlerimizin ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Ölçüsü Genişliği: 67 cm, Yüksekliği ise: 83 cm ölçülerindedir. Büyük ölçekli Sabit ve hareketli pencereler ölçüleri aynıdır, Genişliği:186 cm, Yüksekliği ise: 83 cm ölçüsünde.

7.Beymod kabin içirisin de 2,5 enye kaplo elektrik tesisatı ile döşenmektedir. Kabinimizin köşesinde 16 a otomatik simens markalı sigortası ve Viko markalı topraklama özelliğne sahip priz, anahtar ve telefon prizi kullanılmıştır. Kabinimizin tavanında simit şekline benzeyen florosanlı aydınlatma armatörü kullanılmıştır.

8.Beymod kabinlerin kapısı beyaz renklidir, elektrostatik toz boyalı alüminyum profilleri kullanmakta olup ayrıca panelin kapısında 3 adet menteşe ile monte edilmekte olup kapılarda KALE markasına ait kilit kullanılmaktadır. Kapının alt ayna tarafı poliüretanlı çift cidarlı paneli kullanırız. Kapının penceresine 4 mm kalınlığında cam takılmıştır. Kabinlerimizin Kapı Ölçüleri Standarttır. Standart kapılarımızın ölçüsü Genişlikleri :71 cm Yükseklikleri ise: 186 cm’dir.

9.Beymod kabinlerin zemini 1,5 mm kalınlığında olup metal profillerin şase malzemeden imal edilmesiyle oluşmuştur. Profiller şase antipas boya ile boyanmaktadır. Profiller şase üzerinde 16 mm kalınlığında betopan malzeme ile döşeli olup betopan malzeme üzerine endüstriyel rapid boncuk mavi boya ile zemini komple boyanmaktadır.

10.Beymod Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garanti kapsamı altındadır.

11.Beymod kabinlerin istanbul içi firmamıza aittir. İstanbul dışı olan nakliyeler ise alıcı firmaya(Şahısa) aittir. Kabin teslimatı kamyon üzerinden gerçekleşir.

Aksesuarlarımız :

Özel istek durumunda isteklerinize göre çekmeceli banko, yağmurluk, aspiratör,satış masası,vitrin cam lavabo evye,ekmek rafları, jaluzi, kepenk, güneşlik, mobil tuvalet ve duş kabini için gerekli olan tüm aksesuarları beymod kabinin içine ek aksesuar olarak monte etmektedir.